تاريخ : دوشنبه 1393/12/11
کد خبر: 39109
«صدای فاطمی فدک»

«صدای فاطمی فدک»

چاپ بیست و یکم کتاب «صدای فاطمی فدک» دربردارنده متن عربی و فارسی خطابه حضرت زهرا (س) منتشر شد.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، متن عربی و ترجمه فارسی خطابه حضرت زهرا (س) برای اولین بار با ۱۷ نسخه از ۲۲ سند توسط «محمدباقر انصاری» و «سیدحسین رجایی» از نشر «دلیل ما» منتشر و روانه بازار نشر شده است.
کتاب «صدای فاطمی فدک» برای چاپ بیست و یکم است که منتشر شده و تاکنون تیراژ بیش از سیصد هزار نسخه آن به فروش رسیده است. این فروش نشانه احساس اطمینان علمى مخاطبان نسبت به این کتاب است.
در بخشی از مقدمه این کتاب می‌خوانیم:
در شرایطى که حاکمین به همراه مهاجرین و انصار، مجلس مهمى در مسجد پیامبر صلى الله علیه و آله تشکیل داده بودند و مشغول قدرت نمایى در مقابل خانه فاطمه‏ علیها السلام بودند که در فاصله چند قدمى آنان بود، ناگهان در خانه فاطمه‏ علیها السلام باز شد و بانوى با عظمت اسلام در حالى که عده‏‌اى از زنان گرداگرد آن حضرت بودند، وارد مسجد شد.  دختر پیامبر با پوشش کامل و قامت خمیده پشت پرده بر زمین نشست. ناگهان مردم صداى فاطمه‏ علیها السلام را شنیدند که آهى جانسوز کشید و همه به گریه درآمدند و حضرت آنقدر صبر کرد تا مردم کاملاً آرام شدند و آنگاه سخنان خود را آغاز نمود. بر اساس این گزارش، انتشارات «دلیل ما» کتاب «صدای فاطمی فدک» را در تیراژ ۳ هزار نسخه منتشر و روانه بازار نشر کرده است.

خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :