تاريخ : دوشنبه 1394/10/21
کد خبر: 48258
برگزاری برنامه های فرهنگی به مناسبت ولادت حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع)

برگزاری برنامه های فرهنگی به مناسبت ولادت حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع)

همزمان با ایام بزرگداشت هفته ولادت محدث والامقام حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام، برنامه های فرهنگی "به شکرانه کریم" شامل مسابقه فرهنگی ثواب زیارت، خاطره زیارت، حدیث عرضه دین و برنامه فرهنگی آموزشی فرشتگان زائر برگزار می شود.

همزمان با ایام بزرگداشت هفته ولادت محدث والامقامحضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام، برنامه های فرهنگی "به شکرانه کریم" شامل مسابقه فرهنگی ثواب زیارت، خاطره زیارت،حدیث عرضه دینو برنامه فرهنگی آموزشی فرشتگان زائر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام، برنامه فرهنگی "به شکرانه کریم" شامل هزاران ختم قرآن نثار حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام به شکرانه بیش از یک هزار سال بهره مندی مردم اهل تهران و ری از سفره معنوی و باکرامت حضرت سیدالکریم علیه السلام و در ایام هفته بزرگداشت ولادت آن حضرت برگزار می گردد.

علاقمندان جهت شرکت در این طرح معنوی می توانند از تاریخ ۲۲ دی ماه لغایت ۲۸ دی ماه، یک پیامک بدون متن به شماره ۳۰۰۰۵۱۲۲۰ ارسال نمایند.

همچنین علاقمندان جهت شرکت در مسابقه فرهنگی ثواب زیارت که منبع آن متن زیارتنامه شریف حضرت عبدالعظیم علیه السلام در کتاب مفاتیح الجنان می باشد و مسابقه حفظحدیث عرضه دین، می توانند جهت ثبت نام و شرکت در این مسابقات و کسب اطلاعات بیشتر، از تاریخ مذکور به پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس به آدرس www.abdolazim.com و یا بصورت حضوری به اداره کل برنامه های فرهنگی و آموزشی واقع در صحن مصلای آستان مقدس مراجعه فرمایند.

گفتنی است ویژه برنامه «فرشتگان زائر» نیز با هدف نشر معارف اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در سالن اندیشه جوان آستان مقدس واقع در صحن مصلی، با ایجاد غرفه ها و ایستگاه های مختلف از جمله مسابقه های فرهنگی و آموزشی، نقاشی و رنگ آمیزی کودکان، بازی کودکان، عکس یادگاری، قصه های قرآنی و سبک زندگی پذیرای عموم زائرین و بازدیدکنندگان خواهد بود.

ضمناً علاقمندان جهت شرکت در برنامه فرهنگی خاطره زیارت با عنوان بهترین خاطره از زیارت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) هم می توانند آثار خود را از طریق شبکه اینستاگرام آستان مقدس به آدرس abdolazim.ir ارسال نمایند.

خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :