تاريخ : چهارشنبه 1395/3/19
کد خبر: 51576
تقدیر از فعالیت‌های گسترده حوزه علمیه قم در ترویج فرهنگ قرآنی

تقدیر از فعالیت‌های گسترده حوزه علمیه قم در ترویج فرهنگ قرآنی

رئیس موسسه دارالحدیث با تقدیر از فعالیت‌های حوزه علمیه قم در عرصه ترویج فرهنگ قرآن گفت: حوزه علمیه قم تلاش‌های گسترده‌ای در حوزه قرآن انجام داده است و کارهای قرآنی متعدد در حوزه قم صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم،آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهریرئیس موسسه دارالحدیث شامگاه سه‌شنبه هجدهم خردادماه در حاشیه افتتاح نمایشگاه قرآن و عترت استان در جمع خبرنگاران با اشاره به برپایی نمایشگاه قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان در قم اظهار کرد: ماه مبارک رمضان بهار قرآن است و نمایشگاه قرآن و عترت گلی از این بهار است و ان‌شاء‌الله این نمایشگاه مورد بهره برداری و استفاده عموم مردم استان قم و استان‌های پیرامون قرار بگیرد.

وی ادامه داد: به نظر من برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت در استان قم کار خوبی بود، اما شایسته‌تر بود که این نمایشگاه در مکانی مناسب‌تر و وسیع‌تر برگزار می‌شد.

رئیس موسسه دارالحدیث با اشاره به فعالیت‌های حوزه در زمینه قرآن گفت: حوزه علمیه قم تلاش‌های گسترده‌ای را در حوزه قرآن انجام داده است و کارهای قرآنی متعددی در حوزه قم صورت گرفته است.

وی افزود: برای ارائه محصولات قرآنی حوزه قم به مکانی شایسته و مناسب نیاز است و امیدوارم در سال‌های آینده با همت مسؤولان و به خصوص شهردار قم که شخصیتی فرهنگی است، مسئله نبود مکان مناسب در این زمینه هم حل شود.

خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :