تاريخ : چهارشنبه 1395/11/6
کد خبر: 56087
ارسال بیش از 500 اثر فاخر به دبیرخانه کنگره ملی شیخ صدوق (ره)

ارسال بیش از 500 اثر فاخر به دبیرخانه کنگره ملی شیخ صدوق (ره)

محمد علی کنگرانی فراهانی دبیر اجرایی کنگره ملی شیخ صدوق (ره) از ارسال بیش از 500 اثر فاخر به دبیرخانه این کنگره خبر داد.

محمد علی کنگرانی فراهانی دبیر اجرایی کنگره ملی شیخ صدوق (ره)  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت:

هدف اصلی برگزاری این کنگره را آشنایی بیشتر جوانان و جامعه دانشگاهی با ابعاد شخصیتی و سیره این عالم جلیل القدر، معرفی آثار فاخر و ارزشمند این عالم و نمودار ساختن زوایای پنهان شخصیتی ایشان دانست.

فراهانی با اعلام این خبر که این کنگره در چهار بخش آثار علمی(فراخوان مقاله)، آثار ادبی(شعر، داستان کوتاه، خاطره، دل نوشته، قطعه ادبی)، آثار هنری(عکس، گرافیک، تایپوگرافی، لوگو و نقاشی) و آثار مجازی(سایت، وبلاگ و فضای مجازی) برگزار می‎‌شود، از ارسال بیش از ۵۰۰ اثر فاخر تاکنون خبر داد.

در پایان، وی با اشاره به تقویم اجرایی جشنواره، آخرین مهلت ارسال آثار را ۱۵ بهمن‎ماه، زمان اعلام آثار برگزیده را ۱۰ اسفندماه و تاریخ برگزاری مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان را نیمه اول اسفندماه جاری اعلام نمود و از تمامی فرهیختگان و صاحبنظران کشور، جهت شرکت در این کنگره دعوت به عمل آورد.

شایان ذکر است کنگره ملی شیخ صدوق(ره)، به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، اداره اوقاف و امور خیریه شهر ری، سازمان بسیج هنرمندان، موسسه فرهنگی تبیان، دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق (ع)، جامعه المصطفی العالمیه، موسسه راه ناتمام و با همکاری آستان شیخ صدوق (ره) برگزار خواهد شد.

علاقمندان، جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز شرکت در آن، می‎توانند به تارنمای رسمی کنگره به آدرس  http://irconference.ir مراجعه فرمایید.

خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :