تاريخ : سه شنبه 1395/12/10
کد خبر: 56953
آغاز ثبت‌نام پذیرش دانشجوکارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه قرآن و حدیث

آغاز ثبت‌نام پذیرش دانشجوکارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه قرآن و حدیث

قائم مقام دانشگاه قرآن و حدیث، گفت: این دانشگاه از میان برادران و خواهران طلبه واجد شرایط از طریق آزمون برای تحصیل در دوره حضوری مقطع کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می‌پذیرد.

آغاز ثبت‌نام پذیرش دانشجوکارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه قرآن و حدیث

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهادی مسعودی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث، با اشاره به اینکه ثبت نام تا ۲۵ فروردین ماه ادامه دارد افزود: متقاضیان تحصیل در این دانشگاه باید مدرک سطح دو حوزه یا مدرک کارشناسی را از دانشگاه های معتبر کشور داشته باشند.
وی با بیان اینکه پذیرفته شدگان آزمون در مراکز قم، اصفهان، مشهد و شعبه پردیس ری تحصیل می کنند، گفت: سال تحصیلی از اواخر شهریورماه ۹۶ آغاز می شود و به گونه ای برنامه ریزی شده است که آغاز سال تحصیلی این دانشگاه با درس های حوزوی و علمی طلاب تداخل نداشته باشد.
به گفته وی؛ رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد شامل؛ کلام امامیه، علوم حدیث گرایش عقاید، علوم حدیث گرایش اخلاق، علوم حدیث گرایش نهج البلاغه، تفسیر روایی، علوم و قرآن حدیث، علوم حدیث گرایش تفسیر اثری، روانشناسی اسلامی گرایش مثبت گرا، فقه و مبانی حقوق اسلامی است.
قائم مقام دانشگاه قرآن و حدیث، ادامه داد: در مقطع دکتری نیز دانشجویانی در رشته علوم قرآن و حدیث، کلام امامیه، مدرسی معارف گرایش اخلاق و نهج‌البلاغه پذیرش می‌شوند.
مسعودی، با بیان اینکه آزمون اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود، اضافه کرد: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرسwww.qhu.ac.irمراجعه و یا با شماره تلفن۰۲۵۳۷۱۷۶۲۵۲ تماس بگیرند.

خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :
  • آغاز ثبت‌نام پذیرش دانشجو (دانلود)