تاريخ : دوشنبه 1395/12/23
کد خبر: 57248

کتاب «زندگی حضرت ام البنین و کرامات آن بانو» به بازار نشر رسید

انتشارات دلیل ما، ترجمه کتاب «ام البنین؛ سیرتها و کرامتها» را با نام «زندگی حضرت ام البنین و کرامات آن بانو» منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از انتشارات دلیل ما، «ام البنین» در فرهنگ شیعی اسلامی نامی آشنا، پرافتخار و دوست داشتنی است؛ نامی که همواره با تقدیر، احترام، ابراز ارادت و توسل بر زبان آورده می‌شود.
فاطمه بنت حزام (ام البنین) بانویی بود فراتر از آن چه دیده و شنیده شده، و نمونه تمام عیار یک زن مسلمان تربیت شده در خانوادهای اصیل و با ایمان و فنا شده در محبت و ولایت آل الله علیهم السلام بود.
کتاب «ام البنین سیرتها و کرامتها» به قلم شیخ اشرف زهیری در وصف این بانو نگاشته شده که به حق، کتابی کامل و جامع است.
اکنون ترجمه این کتاب ارزشمند با نام «زندگی حضرت ام البنین و کرامات آن بانو» توسط جناب آقای سید حسین محفوظی موسوی در ۲۲۴ صفحه وزیری به رشته تحریر در آمده و انتشارات دلیل ما آن را چاپ و نشر کرده است.
در این کتاب در هشت فصل زیر به معرفی شخصیت و زندگی و تبیین اندیشه حضرت ام البنین پرداخته شده است:
«زن و مرد در میدان مسابقه ارزش‌ها»، «اصل، نسب و جایگاه ام البنین»، «ام البنین در خانه علی علیه السلام»، «ام البنین؛ بانوی پایمردی‌ها»، «اقدامات افتخارآمیز ام البنین»، «توسل به ام البنین»، «ام البنین و کرامت‌های درخشان» و «ام البنین در زبان شعر».
علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب و دیگر آثار انتشارات دلیل ما می‌توانند  به   قم - بلوار معلم - مجتمع ناشران - طبقه همکف - واحد ۹ مراجعه یا با  تلفن‌های ۰۲۵۳۷۷۴۴۹۸۸ -  ۰۲۵۳۷۷۳۳۴۱۳ تماس حاصل کنند

خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :