تاريخ : پنج شنبه 1397/2/27
کد خبر: 64400
یازدهمین مرحله دوره نهج‌البلاغه‌خوانی برگزار می‌شود

یازدهمین مرحله دوره نهج‌البلاغه‌خوانی برگزار می‌شود

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا(س) از برگزاری یازدهمین مرحله دوره نهج‌البلاغه‌خوانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم طیبه سادات طباطبایی روز پنجشنبه، ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان در بیان اهمیت و ضرورت پرداختن به نهج‌البلاغه، عنوان کرد: مطالعه و پژوهش در زمینه نهج‌البلاغه به منظور بهره‌برداری فردی و نیل به آداب و اخلاق اسلامی و دست‌یابی به جامعه پویا، معقول و موفق از خواسته‌های اکید رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) است.

مدیر کل امور تربیتی تصریح کرد: اداره قرآن و حدیث جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب (حفظه‌الله) و دست‌یابی به اندیشه امام علی (علیه‌السلام) در همه ابعاد زندگی وآشنایی و انس طلاب با متون معتبر حدیثی از جمله نهج‌البلاغه، دوره غیرحضوری حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه را برنامه‌ریزی کرده است.

طباطبایی با اشاره به انتشار یازدهمین مرحله از دوره حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه، گفت: شرکت کنندگان تا ۳۱ خردادماه فرصت دارند پاسخنامه‌های خود را به اداره قرآن و حدیث در سرای ثقلین واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی (ره) تحویل دهند یا به ایمیل مندرج در آیین نامه مسابقات ارسال کنند.

وی یادآور شد: بانوانی که به هر دلیل موفق به ارائه پاسخنامه‌های مراحل قبل نشدند، می‌توانند نسبت به ارسال پاسخنامه‌های خود اقدام کنند.

علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات و ثبت نام به ورودی ساختمان شهید بهشتی (ره)، سرای ثقلین مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵ تماس بگیرند.

خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :