تاريخ : دوشنبه 1398/12/19
کد خبر: 69514

دعای هفتم صحیفه سجادیه با دستخط منسوب به امام سجاد(ع) منتشر شد

متن دعای هفتم صحیفه سجادیه با دستخط منسوب به حضرت علی بن الحسین امام سجاد علیه السلام پیرو سفارش رهبر معظم انقلاب برای دفع بلا و رفع مشکلات ناشی از بیماری فراگیر جامعه از سوی کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی منتشر شد.

به گزارش ایکنا؛ این رسم الخط از روی قرآن شماره ۱۶ کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی که منتسب بهحضرت امام سجاد علیه السلاماست استخراج شده است.
پیش از این نسخه کامل قرآن وصحیفه سجادیهنیز با همین رسم الخط از سوی این کتابخانه منتشر شده است که علاقه‌مندان می‌توانند از طریق کتابخانه دیجیتال آستان قدس رضوی به آنها دسترسی داشته باشند.

مقام معظم رهبری طی بیاناتی درباره شیوع بیماری کوئید ۱۹ در جامعه فرمودند : البته این بلا آنچنان بزرگ نیست و بزرگ‌تر از آن نیز وجود داشته است، اما بنده به دعای برخاسته از دل پاک و صاف جوانان و افراد پرهیزگار برای دفع بلا‌های بزرگ بسیار امیدوارم، چرا که توسل به درگاه خداوند و طلب شفاعت از نبی مکرم اسلام و ائمه بزرگوار می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند. دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش‌مضمونی است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.

»مطالعه دعای هفتم سجادیه

خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :