تاريخ : یکشنبه 1399/2/28
کد خبر: 69835

نرم‌افزار جامع الاحادیثِ همراه، به‌صورت رایگان عرضه شد

پس از عرضه موفق نرم‌افزار ویندوزی جامع الاحادیث و همچنین پایگاه ارزشمند جامع الاحادیث، اینبار جامع الاحادیث را رایگان بر روی موبایل همراه خود تجربه کنید.

به‌گزارش نورسافت، با تلاش مهندسان و پژوهشگران مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و با توجه به احساس نیاز و درخواست مکرر کاربران نور، نرم‌افزار جامع الاحادیث همراه مبتنی بر سیستم عامل اندروید تولید شد و به‌صورت رایگان در اختیار حدیث‌پژوهان و عموم علاقه‌مندان قرار گرفت.

این گزارش می‌افزاید، نرم‌افزار جامع الاحادیث همراه، نسخه موبایلی پایگاه اینترنتی جامع الاحادیث است که برای استفاده در تلفن‌های همراه با سیستم عامل اندروید تهیه شده و به صورت آنلاین و هوشمند از آن پایگاه سرویس می‌گیرد.
گفتنی است، این نرم‌افزار علاوه بر عرضۀ مجموعه روایات موجود در ۱۹۹ عنوان از مصادر حدیثی شیعه شامل حدود ۴۰۰ هزار روایت و ترجمه‌ها و شروح نگاشته شده بر آنها، احادیث مرتبط و اطلاعات مفید و کاربردی مربوط به اسناد روایات را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
همچنین امکانات متنوع پژوهشی از قبیل جستجوی مناسب، انتخاب و دسته‌بندی احادیث دلخواه، ایجاد قفسه کتاب، درج نمایه بر احادیث و قابلیت‌های پژوهشی و کاربردی دیگری نیز برای حدیث‌پژوهان گرامی فراهم آمده.

لازم به ذکر است، کاربران جامع الاحادیثِ همراه پس از قطع ارتباط با شبکه، همچنان می‌توانند به صورت آفلاین از اطلاعات ذخیره شده در نرم‌افزار خود استفاده نمایند.

• جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت رایگان نرم‌افزار جامع الاحادیث همراه،اینجا کلیک کنید.

• جهت آشنایی و استفاده از پایگاه جامع الاحادیث،اینجا کلیک کنید.

• جهت آشنایی و خرید یا اجرای نرم‌افزار جامع الاحادیث ویندوزی،اینجا کلیک کنید.

منبع :نورسافت
خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :