تاريخ : شنبه 1400/5/16
کد خبر: 71437
پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی دانشگاه قرآن و حدیث

پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی دانشگاه قرآن و حدیث

مدیر روابط عمومی دانشگاه قرآن و حدیث از ثبت‌نام دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی دانشگاه قرآن و حدیث برای سال تحصیلی جدید 1400- 1401 خبر داد.

دانشگاه قرآن و حدیث برای سال تحصیلی جدید 1400- 1401در مقطع کارشناسی بدون کنکور، دانشجو می پذیرد.

مسلم خرمشاد با بیان اینکه دانشگاه قرآن و حدیث به عنوان یکی از مراکز دانشگاهی پیشرو در حوزه های علوم قرآنی و اسلامی و با مجوز رسمی شورای عالی انقلاب فرهنگی و مطابق با قوانین و ضوابط وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش فعالیت می نماید اظهار کرد: دانشگاه قرآن و حدیث، بدون کنکور در مقطع کارشناسی از میان برادران و خواهران علاقه مند به ادامه تحصیل دانشگاهی به شیوه های حضوری و مجازی دانشجو می پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: این دانشگاه یکی از موسسات آموزش عالی معتبر کشور در حوزه علوم و معارف قرآنی، حدیثی و اسلامی محسوب می‌شود که چندین سال بر اساس آمار رسمی سازمان سنجش در بین تمام دانشگاه‌های کشور با بیش از 40 درصد قبولی بیشترین درصد آمار قبولی فارغ‌التحصیلان کارشناسی به کارشناسی ارشد را به خود اختصاص داده است و جزو رتبه های برتراین حوزه می باشد.
مدیرروابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه قرآن و حدیث عنوان کرد: خواهران و برادارن علاقه‌مندی که مدرک دیپلم  چهارساله نظام قدیم ، دیپلم سالی واحدی یا ترمی واحدی به همراه گواهینامه پیش‌دانشگاهی، دیپلم نظام جدید آموزشی 3-3-6 و یا دیپلم فنی همراه با مدرک کاردانی داشته باشند می‌توانند بدون شرکت در کنکور سراسری و صرفا از طریق بررسی سوابق تحصیلی با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی  www.sanjesh.org  نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های این دانشگاه اقدام کنند و از این فرصت ارزشمند برای ادامه تحصیل بهره مند شوند.

خرمشاد تصریح کرد: اعطای مدرک رسمی و معتبر از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، ارائه معافیت تحصیلی برای برادران، فراهم بودن برگزاری آزمون در ۳۰ حوزه آزمون سراسر کشوربرای دانشجویان مجازی، بهره ‌برداری از تولید محتوای الکترونیکی تولید شده در هر زمان برای دانشجویان مجازی ، برخورداری از اساتید مجرب و تخصصی، پشتیبانی کامل آموزشی و فنی از ابتدای تا انتهای تحصیل، ارائه وام  قرض الحسنه تحصیلی صندوق رفاه دانشجویی و پرداخت اقساطی شهریه برای همه دانشجویان و عدم محدودیت سنی در پذیرش، از جمله مزایای تحصیل در دانشگاه قرآن و حدیث می باشد.

وی اضافه کرد: علاقه مندان تا 20 مردادماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سنجش نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های حضوری و مجازی این دانشگاه اقدام کنند.

خرمشاد عنوان کرد:رشته‌های حضوری و مجازی شامل رشته علوم و قرآن و حدیث،‌ علوم حدیث‌، فقه و حقوق اسلامی و روانشناسی است و پذیرش در رشته های حضوری تهران صرفا ویژه خواهران می باشد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در خصوص چگونگی ثبت نام می‌توانند به پایگاه اینترنتی دانشگاه قرآن و حدیث به نشانی www.qhu.ac.ir مراجعه کنند  و یا با شماره تلفن 09352951290 تماس حاصل نمایند.

 

خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :