تاريخ : دوشنبه 1401/2/26 تاریخ ایجاد:
کد خبر: 74235
ویژه برنامه های ایام رحلت حضرت عبدالعظیم علیه السلام

ویژه برنامه های ایام رحلت حضرت عبدالعظیم علیه السلام

به مناسبت ایام رحلت حضرت سید الکریم(ع)، ویژه برنامه‌های سخنرانی و عزاداری در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار می‌ شود.

در ایام رحلت حضرت سید الکریم(ع)، هرساله آستان مقدسحضرت عبدالعظیم(ع)میزبان خیل زائرانی است که برای اقامه عزاداری به حرم مطهر مشرف می‌شوند، که به همین مناسبت ویژه برنامه‌های سخنرانی و عزاداری در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام، در شب رحلت حضرت عبدالعظیم(ع)، دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، آئین تعویض پرچم گنبد حضرت عبدالعظیم علیه السّلام از ساعت ۱۹:۳۰ در صحن اصلی آستان مقدس همراه با جمع خوانی خادمین این بارگاه نورانی و مرثیه سرائی حاج محمد رضا غلامرضازاده و کربلایی سید محمدرضا نوشه ور برگزار می گردد که به صورت زنده و مستقیم از شبکه قرآن سیما پخش خواهد شد.

ویژه‌ برنامه شب رحلت آنحضرت با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حمید میرباقری و مرثیه ‌سرایی حاج حمید رمضانپور و شعرخوانی حاج محمود تاری از ساعت ۲۱ در مصلای امام علی(ع) برپا خواهد شد و این ویژه برنامه نیز به روی آنتن زنده شبکه قرآن سیما می رود.

در سالروز رحلت حضرت سیدالکریم(ع) مصادف با ۲۷ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۱:۱۵ و در مصلای امام علی(ع)، در ویژه برنامه ای، حجت الاسلام و المسلمین جواد حاج علی اکبری به ایراد سخنرانی، حاج حسن شالبافان به مرثیه سرایی، آقای حاج علی فراهانی به قرائت زیارتنامه حضرت عبدالعظیم(ع) و حاج احمد بابایی به شعرخوانی خواهند پرداخت که این ویژه برنامه از شبکه قرآن سیما به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد شد.

همچنین در شام رحلت حضرت سیدالکریم(ع) ویژه برنامه ای از ساعت ۲۱ با سخنرانی آیت الله کاظم صدیقی و مرثیه سرایی حاج مجتبی باقری و شعرخوانی حاج قاسم نعمتی برگزار و این برنامه نیز میهمان نگاه مخاطبین شبکه قرآن سیما به صورت زنده خواهد شد.

روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام رحلت ملکوتی محدث والامقام حضرت عبدالعظیم(ع)، مقدم همه عاشقان آل الله علیهم السلام به این ویژه برنامه ها را گرامی می دارد.

خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :