تاريخ : شنبه 1395/7/17 تاریخ ایجاد:
کد خبر: 53799
برگزاری سومین همایش سراسری مهدویت به مناسبت ایام اربعین حسینی

برگزاری سومین همایش سراسری مهدویت به مناسبت ایام اربعین حسینی

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران از برگزاری سومین همایش سراسری مهدویت به مناسبت ایام اربعین حسینی با محوریت نقش امام حسین (ع) در مهدویت و امر ظهور خبر داد.

سید مهدی میرمحمدی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، با اشاره به برگزاری سومین همایش مهدویت از سوی این نهاد اظهار کرد: این همایش با همکاری کانون‌های مهدویت دانشجویی کشور و پژوهشکده مهدویت و آینده‌اندیشی مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی جهاد علوم پزشکی عنوان کرد: این همایش نخستین فراخوان آثار علمی، ادبی و هنری در سطح مجامع علمی‌(دانشگاهیان) و حوزویان با موضوعاربعینامام حسین(ع)است.

وی ادامه داد: در این همایش که به مناسبت راهپیماییاربعین حسینی(ع)برگزار می‌شود قشر فرهیخته دانشگاه و حوزه با ارسال آثار علمی، ادبی و هنری به رقابت پرداخته و به غنای این همایش می‌افزایند.

میر محمدی اعلام کرد: سومین همایش مهدویت با محوریت «نقش امام حسین(ع) در مهدویت و امر ظهور»؛ در بخش علمی در قالب مقالات و پژوهش‌های علمی، بخش ادبی در قالب‌های شعر، داستان نویسی و قطعه ادبی (متن ادبی، دل نوشته، خاطره نویسی) همچنین بخش هنری نیز در قالب های عکس، گرافیک، طراحی، طراحی پوستر، تذهیب و نگارگری برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۱۰ آبان ۱۳۹۵ به صندوق الکترونیکی arbaeen۹۵@chmail.irارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار به پایگاه اطلاع‌رسانی کانونهای مهدویت دانشجویی کشور: www.anwarmahdi.ir ، مرکز انتظار موعودwww.entezarm.ir، شبکه تلگرامhttps://telegram.me/anwarmahdi و شماره ۶۶۹۷۷۱۷۱-۰۲۱ و ۶۶۴۸۲۶۷۰-۰۲۱ تماس برقرار کنند.

خبرگزاری فارس :
خبرگزاری ایکنا :
خبرگزاری ایرنا :